Katalog Firm

Marcin Górski Fast - Graphic

Nasza firma rozpoczęła działalność 2012 roku. Usługi graficzne oraz webmasterskie świadczymy kompleksowo, zawsze w sposób indywidualny traktując potrzeby i wymagania naszych Klientów. Mamy nadzieję, że pomimo naszej krótkiej działalności, nasze doświadczenie będzie gwarancją zadowolenia, a także będzie zapewnieniem Państwa zaufania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W zakresie naszych usług: - usługi graficzne - grafika - projekty graficzne - logotyp - wizytówki - ulotki - gazetki reklamowe - tworzenie stron www - strony internetowe - reklama Wysokie kompetencje naszej firmy potwierdza liczna ilość pozytywnych rekomendacji, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje zachęcą Państwa do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

Szczegóły strony fast-graphic.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę fast-graphic.pl:

Marcin Górski Fast - Graphic

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 141

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mirosława Strohschein Biuro Rachunkowe PER SALDO »

  Mirosława Strohschein Biuro Rachunkowe PER SALDO

  Biuro Rachunkowe „Per Saldo”jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Mirosława Anna Strohschein - właściciel biura posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w przedsiębiorstwach o różnych rozmiarach i profilach działalności. Właściciel biura posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów RP uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w towarzystwie ubezpieczeniowym PZU SA. Biuro Rachunkowe „PER SALDO” zajmuje się obsługą finansowo-księgową oraz płacową podmiotów gospodarczych. Dokonujemy księgowań, sporządzamy odpowiednie rejestry oraz deklaracje i dostarczamy je do urzędów skarbowych i ZUS. Nasze usługi księgowe kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Działamy na terenie Torunia i okolic. OFERTA:Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych:* prowadzenie ewidencji sprzedaży, * sporządzanie rejestrów zakupu towarów i sprzedaży zgodnie z ustawą o podatkuod towarów i usług, * sporządzanie rocznych deklaracji rozliczeniowych PIT 28, * sporządzanie deklaracji VAT 7, * rozliczanie właścicieli. Podatkowa księga przychodów i rozchodów:* ewidencja kosztów i przychodów, * ewidencja środków trwałych, * ewidencja wyposażenia, * ewidencja podatku od towarów i usług, * sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, PCC, NIP, * rozliczanie właścicieli. Księga handlowa:* prowadzenie księgi głównej i pomocniczych, * ewidencja środków trwałych, * ewidencja wyposażenia, * ewidencje podatku od towarów i usług, * sporządzenie miesięcznych zestawień obrotów i sald, * sprawdzanie dokumentów źródłowych pod kątem wymagań ustawy orachunkowości, * sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat orazinformacji dodatkowej), * sporządzanie sprawozdań dla Urzędu Statystycznego. Płace:* sporządzanie listy płac, * sporządzanie karty wynagrodzeń, * obliczanie comiesięcznych składek i sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, * przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS, * reprezentowanie Klienta przed ZUS, * sporządzanie raportów dla pracowników i płatników, * wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. Deklaracje roczne:* PIT 28, * PIT 28L, * PIT 36, * PIT 36L, * PIT 37, * PIT 39, * CIT 8, * VZM. Dodatkowe usługi:* Wnioski kredytowe, * Pomoc przy rejestracji firmy. Oferujemy szereg promocji dla Klientów:* Możliwość bezpłatnego odbioru dokumentów u Klienta, * Jeżeli znaleźliście nas Państwo przez Internet lub odpowiedzieliście na naszegomaila to uzyskacie 50% rabatu przez 2 miesiące, * Za każdego poleconego przez Państwa klienta, który podpisze z nami umowę, jeden miesiąc rozliczamy Cię gratis!!! * Bezpłatne porady przy zakładaniu i rejestracji firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABC SERVICE KRZYSZTOF BORUCKI »

  ABC SERVICE KRZYSZTOF BORUCKI

  Zadaniem omawianej witryny www jest prezentacja usług biura projektowego AbcSoundLab. com. pl, które zajmuje się wykonywaniem projektów akustycznych adaptacji obiektów, takich jak: kancelarie, gabinety lekarskie, sale kinowe, hale przemysłowe lub restauracje. Grono fachowców specjalizuje się w profesjonalnym nagłośnieniu lokali, jak również w symulacjach akustycznych obiektów. Wśród oferowanych produktów znajdują się panele akustyczne.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO" »

  MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO"

  Klientów poszukujących pewnego architekta w Poznaniu zapraszamy do Autorskiej Pracowni Projektowej Nano. Na portalu nanostudio. pl przykładowe realizacje różnych kategorii: architektura medyczna, wnętrza komercyjne, mieszkania, budynki (jednorodzinne, wielorodzinne, handlowe, użytkowe, użyteczności publicznej, przemysłowe), projekty na sprzedaż. Architekt Poznań przynależący do Wielkopolskiej Izby Architektów obsługuje wszelkie projekty z ogromną troską o szczegóły. W zakres jego usług wchodzi: projekty budowlane do urzędu, projekty wykonawcze, analizy i pomysły przedprojektowe, projekty modernizacji, rozbudowy i przebudowy, uzgodnienia rzeczoznawców, zaświadczenia energetyczne domów jednorodzinnych, projekty branżowe instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NetCan.pl Kusoski Grzegorz Zbigniew »

  NetCan.pl Kusoski Grzegorz Zbigniew

  Zajmujemy się sprzedażą oraz prowadzimy serwis sprzętu biurowego. Firma NetCan. pl pod obecną nazwą prowadzi działalność od 2008 roku. Nasze doświadczenie w branży sięga jednak 1999 roku. W ofercie posiadamy kserokopiarki i kopiarki, skanery, plotery, niszczarki, faksy. Dostarczamy materiały eksploatacyjne do firm. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem marki Canon Polska oraz Konica Minolta. Sprzedajemy także urządzenia Hewlett Packard, Panasonic i innych cenionych producentów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o. »

  WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o.

  WysoccyZaborowscy to firma z tradycjami zatrudniająca wyłącznie wykwalifikowaną kadrę specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet zarządzanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć. W ofercie: WysoccyZaborowscy to przedsiębiorstwo z tradycjami zatrudniająca tylko wykwalifikowaną załogę ekspertów z potężnym doświadczeniem zawodowym nabytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, modyfikacjami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet administrowanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »