Katalog Firm

HSEC Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która wykonuje wysokiej jakości usługi związane z BHP. Wykonujemy usługi z pełną obsługą firm w tym zakresie, prowadzeniem szkoleń BHP czy też oferowaniem kursów PPOŻ i pierwszej pomocy. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest świetna ekipa specjalistów, dbanie o to, aby nasze szkolenia były ciekawe i interesujące. W razie konieczności i zainteresowania wykonujemy także szkolenia w języku angielskim.

Szczegóły strony hsec.pl:

 • ID: 11029
 • Nazwa firmy: HSEC Sp. z o.o.
 • URL: hsec.pl
 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 138
 • CTR: 0%
 • Frazy: sklep bhp, kurs pierwszej pomocy
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: HSEC Sp. z o.o.
 • NIP: 6762459556
 • REGON: 122693543
 • Miasto: Kraków
 • Ulica i nr.: Bieżanowska 8A
 • Kod pocztowy: 30-812
 • Województwo: Małopolskie
 • E-mail: biuro@hsec.pl
 • Tel. komórkowy: 783 787 778
 • Link nie działa/spam
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę hsec.pl:

HSEC Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Łukasz Czaja EMIRO »

  Łukasz Czaja EMIRO

  Firma prowadzi kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pracy w tym: - przeprowadzania przeglądów w zakresie BHP pomieszczeń i stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń - opracowanie treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy w zakresie BHP - sporządzania dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy (indywidualnych, ciężkich, śmiertelnych i zbiorowych), wypadków zrównanych z wypadkami przy pracy, wypadków do i z pracy - szkolenia wstępnego, ogólnego BHP, oraz szkolenia okresowego dla pracowników i osób kierujących pracownikami - sporządzania sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy oraz rocznej oceny stanu BHP- prowadzeniu rejestru czynników szkodliwych, rakotwórczych, biologicznych oraz kart pomiarowych - współdziała w reprezentowaniu "Zleceniodawcy" przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy - sporządzania oceny ryzyka zawodowego uwzgledniając sposoby zmniejszające ryzyko - konkurencyjność cenowa osiągana poprzez racjonalizację kosztów własnych - terminowość i wysoki poziom oferowanych usług Ponadto firma pełni usługi w zakresie: - wykonywania pomiarów elektrycznych (badania okresowe instalacji elektrycznej) - doradztwa w prawie pracy - ochrony przeciwpożarowej i wiele innych usług w zależności od potrzeb pracodawcy -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na mocy obowiązujących przepisów wykonujemy zadania służby bhp w zakładach pracy naszych Zleceniodawców jako zewnętrzna służba. W ramach tych zadań współpracujemy z klientami na podstawie umów o stałej współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JOB SAFETY OŚRODEK SZKOLENIOWY JANUSZ CZAJKOWSKI »

  JOB SAFETY OŚRODEK SZKOLENIOWY JANUSZ CZAJKOWSKI

  Jesteśmy przekonani, że dzięki realizacji naszych celów przyczyniamy się do minimalizacji ryzyka wypadkowego, budowania zdrowej atmosfery wśród pracowników, a pośrednio także do zwiększania wydajności pracy. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Organizowanie i prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP - wstępne i okresowe wszystkich grup zawodowych, oraz w zakresie sporządzania dokumentów oceny ryzyka zawodowego, wypadków przy pracy i innych zleconych, Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno- biurowych Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP pracodawców i osób kierujących pracownikami Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno- technicznych Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP pracowników służby BHP i innych pracowników wykonujących zadania tej służby Szkolenie okresowe w dziedzinie BHP pracodawców wykonujących zadania służby BHP Szkolenia BHP studentów Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedlekarskiej - skierowane do pracowników wyznaczonych przez pracodawcę jako osoby uprawnione do udzielania pomocy przedmedycznej Szkolenia z bezpiecznych zachowań skierowane do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i młodzieży Szkolenie w zakresie systemu HACCP Szkolenie w zakresie GHP/GMP Szkolenie Audytorów wewnętrznych systemu HACCP Szkolenie w zakresie Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej Szkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej - skierowane do pracowników wyznaczonych przez pracodawcę jako osoby uprawnione do zwalczania skutków pożaru i ewakuacji pracowników Szkolenie w zakresie sporządzania Planu BIOZ

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROTEKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROTEKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Sprzęt bhp Śląsk powinien być obecny na wyposażeniu każdego zakładu pracy, w trosce o dobro, zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. W tym celu nasza firma Proteko zajmuje się dostarczaniem sprzętu bhp do zakładów pracy, zaopatrując je zarazem w sprzęt p. poż, odzież ochronna i robocza. Ponadto nasza firma specjalizując się w usługach bhp posiada swoje laboratorium badań środowiskowych, jak i poradnie medycyny pracy. W laboratorium badań środowiskowych zajmujemy się analizą środowiska pracy, zaś w poradni medycyny pracy, przeprowadzamy specjalistyczne badania lekarskie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHP & Fire Protection Paulina Skoczeń »

  BHP & Fire Protection Paulina Skoczeń

  Planujesz otworzyć własną firmę? Jeżeli tak, to czysto teoretycznie nie potrzebujesz żadnego szkolenia BHP, lecz powinieneś znać podstawy bezpieczeństwa higieny pracy. Szukając wartościowych informacji z tego zakresu warto poznać naszą firmę i naszą stronę internetową. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP i piszemy na ten temat poradniki. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIETRZYK PIETRZYK KANCELARIA PRAWNICZA-AGENCJA OCHRONY PRACY »

  RYSZARD PIETRZYK PIETRZYK KANCELARIA PRAWNICZA-AGENCJA OCHRONY PRACY

  Dla pracowników kancelarii prawa pracy i BHP z Lublina najważniejsze jest, zapewnienie klientom odpowiedniej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Firma zajmuje się organizacją szkoleń BHP, kursów pierwszej pomocy, wdrażanie HACCP, jak również oferuje porady z zakresu prawa i prawa cywilnego wszystkim zainteresowanym. Zachęcamy firmy z Lublina i okolic do zgłaszania się w celu ustalenia zasad współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »