Katalog Firm

FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

Usługi wirtualnego biura w Katowicach. Zapewniamy właścicielom działalności gospodarczych prestiżowy adres w centrum Katowic, dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp bezpłatny do sali konferencyjnej i serwisu kawowego. Na życzenie przydzielamy też numer stacjonarny i opiekujemy się profesjonalnie korespondencją (skanowanie bez limitów). Im dłużej Państwo korzystacie z naszych usług, tym mniej płacicie.

Szczegóły strony biuro29-katowice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę biuro29-katowice.pl:

FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Księgowo-Podatkowa Bernadeta Mueller »

  Kancelaria Księgowo-Podatkowa Bernadeta Mueller

  Biuro rachunkowe Bernadeta Mueller świadczy kompleksowe usługi rachunkowo-podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalizm oraz rzetelność w prowadzeniu spraw Twojej firmy to nasz podstawowy cel. Świadczymy usługi rachunkowo-podatkowe w zakresie: obsługi kadrowo-płacowej ( osób fizycznych, spółek osobowych, osób prawnych), prowadzenia ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Powierz nam m. in. sprawy związane z ewidencją VAT, środków trwałych i wartości niematerialnych, naliczanie wynagrodzeń, wykonanie zeznania rocznego, sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników. Nasza doświadczona i wykształcona kadra wykona te i inne rzeczy szybko i profesjonalnie. Pomagamy również w założeniu firmy czy też w wyborze formy opodatkowania. Załatwiamy formalności w urzędach (ZUS, US, itp. ). Co ważne udzielamy również pomocy na etapie planowania biznesu tworząc różnego typu biznesplany, analizy, wnioski do banków i innych urzędów. Nasze biuro księgowe świadczy usługi na terenie Opola, Ligoty Prószkowskiej, Prószkowa oraz na linii Prószków - Opole. Istnieje możliwość odbioru dokumentu u klienta. Zadzwoń i zapytaj. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie naszego biura podatkowego: www. kancelaria-mueller. pl Nasze usługi oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach dlatego często firmy niezadowolone z obecnego biura rachunkowego przechodzą do nas.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NDN SPÓŁKA AKCYJNA »

  NDN SPÓŁKA AKCYJNA

  Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie, koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp. Oferujemy: - Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro) - Zajmujemy się zakładaniem spółki z o. o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej - Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań) - Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy) - Prowadzenie księgowości (księgowość) - Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne) - Tłumaczenia dokumentów

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRIME-PROGRESS PAWEŁ WRZOSEK »

  PRIME-PROGRESS PAWEŁ WRZOSEK

  ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW PRIME-PROGRESS Nasza firma weszła na rynek, aby zaproponować swoją ofertę na miarę Państwa potrzeb i możliwości, równocześnie minimalizując Państwa koszty. Nie tracąc na solidności, szybkości i jakości wykonanej usługi 1 archiwizacja dokumentów i ich porządkowanie z ewidencją elektroniczną 2 wprowadzanie danych do komputera 3 brakowanie i niszczenie dokumentów 4 obsługa archiwum u klienta 5 sprzedaż – pudła bezkwasowe, teczki bezkwasowe, materiały

  Spis Firm - Data dodania: 04 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŻUROWSKA ELŻBIETA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG ROZRACHUNKOWYCH »

  ŻUROWSKA ELŻBIETA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG ROZRACHUNKOWYCH

  Należące do Elżbiety Żurowskiej radomskie biuro rachunkowe promuje się na omawianej platformie www. Placówka oferuje wszechstronne wsparcie w prowadzeniu ksiąg handlowych czy przeglądach sprawozdań finansowych. Małe oraz duże firmy otrzymają porady na temat szeroko pojętych spraw ekonomiczno – finansowych. Kancelaria kooperuje z biegłymi rewidentami, co jest gwarantem pełnej satysfakcji zleceniodawcy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKART S.C. ALICJA KUROWSKA-HARMATYS,KRZYSZTOF KOLANUS »

  AKART S.C. ALICJA KUROWSKA-HARMATYS,KRZYSZTOF KOLANUS

  Agencja reklamowa AKART S. C. zapewnia kompleksową obsługę w zakresie produkcji, importu oraz dostawy artykułów reklamowych dla firm. Zamówienia realizowane są za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego pod adresem akart. com. pl. Proponujemy między innymi gadżety samochodowe, odzież reklamową, pendrive, kubki, scyzoryki, galanterię skórzaną. Dostępne w ofercie produkty sygnujemy nadrukami, haftami, grawerem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, znajomości branży i wymagań naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »