Katalog Firm

FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

Usługi wirtualnego biura w Katowicach. Zapewniamy właścicielom działalności gospodarczych prestiżowy adres w centrum Katowic, dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp bezpłatny do sali konferencyjnej i serwisu kawowego. Na życzenie przydzielamy też numer stacjonarny i opiekujemy się profesjonalnie korespondencją (skanowanie bez limitów). Im dłużej Państwo korzystacie z naszych usług, tym mniej płacicie.

Szczegóły strony biuro29-katowice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę biuro29-katowice.pl:

FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SYSTEM IWONA ŁUPIJ »

  SYSTEM IWONA ŁUPIJ

  Zajmujemy się archiwizacją dokumentów od 1 września 1999 roku. Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dokumentami oraz współpraca z Archiwami Państwowymi, różnorodnymi podmiotami gospodarczymi oraz administracją państwową i samorządową pozwala nam na zaproponowanie każdemu podmiotowi gospodarczemu, jednostce organizacyjnej administracji państwowej oraz innym jednostkom optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości, oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce. Tworzymy od podstaw oraz porządkujemy dokumentację w wielu Archiwach Zakładowych i Składnicach Akt. Za każdym razem podstawowym celem naszych działań jest poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów oraz szybki i wygodny do nich dostęp. W tym czasie dopracowaliśmy również system doboru właściwych, sprawdzonych partnerów w biznesie, na których opieramy naszą działalność. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na bieżąco uzupełniamy i wykorzystujemy wraz z powstawaniem nowych regulacji prawnych oraz procesów biznesowych w postępowaniu z dokumentacją. Proponowane i wdrożone przez nas systemy archiwizacji - układu i ewidencjonowania dokumentów funkcjonują do dzisiaj i są docenione przez naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JOLMARK MAREK WÓJCICKI »

  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JOLMARK MAREK WÓJCICKI

  Firma JOLMARK rozpoczęła działalność handlową w 1991 roku jako jeden z nielicznych na Pomorzu oferentów niszczarek oraz ich serwisu. W ciągu 20 lat zdobyła doświadczenie i zaufanie klientów. Obecnie firma specjalizuje się w kompleksowym serwisie niszczarek, sprzedaży części zamiennych oraz sprzedaży urządzeń renomowanych firm. F. H. U Jolmark zapewnia nowoczesne i kompleksowe funkcjonowanie każdego biura.

  Spis Firm - Data dodania: 04 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bazarnik sp. z o.o. »

  Bazarnik sp. z o.o.

  Firma Bazarnik istnieje od 1922 r. Została załorzona przez Kazimierza Bazarnika w Warszawie. Co roku firma obsługuje kilkanaście tysięcy klientów. Wśród nich można wyróżnić znane polskie i zagraniczne firmy, urzędy państwowe oraz przedstawiciele wolnych zawodów. Firma specjalizuje się w usługach poligraficznych. Ważną częścią działalności jest sprzedaż luksusowych artykułów piśmiennych znanych historycznych marek.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHIV CUT S.C. DARIUSZ BARANOWSKI, ANNA BARANOWSKA »

  ARCHIV CUT S.C. DARIUSZ BARANOWSKI, ANNA BARANOWSKA

  Archiv Cut to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku przedsiębiorstw absorbujących się profesjonalnym niszczeniem dokumentów. Od samego startu swojej aktywności wyróżnia się oryginalnym nastawieniem do działań, podnosząc poprzeczkę nie tylko sobie, ale także swoim konkurentom. Niszczymy dokumentację aktualną, nośniki informacji niejawnych, jak również klasyczne nośniki informacji. Gwarantujemy stuprocentową poufność, bezpieczeństwo, a ostatecznie – zadowolenie z zrealizowanej współpracy. Zaufała nam już znaczna liczba klientów, wśród których znalazły się m. in. instytucje państwowe, departamenty, fundacje, szkoły czy uniwersytety. W ofercie: Oferujemy niszczenie i utylizację wszelkiego rodzaju dokumentów i dokumentacji.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KD Capital Partners Sp. z o.o. »

  KD Capital Partners Sp. z o.o.

  Oferowane przez naszą agencję wirtualne biuro stanowi znakomitą i niezwykle atrakcyjną cenowo alternatywę dla kosztownego przedsięwzięcia, jakim jest posiadanie własnej powierzchni biurowej. Oferujemy małym firmom, początkującym przedsiębiorcom wirtualny adres przy jednoczesnej możliwości skorzystania z profesjonalnej sali konferencyjnej i nie tylko. Każda firma otrzymuje u nas dogodne warunki do spotkań z biznesowymi partnerami, szkoleń.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »